https://www.uasteknoloji.com/ İnternet sitesi, “Esenevler Mahallesi, Filizler sokak No:25 D:1 Ümraniye / İSTANBUL” adresinde faaliyet gösteren UAS TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ.’ye aittir. “Gizlilik ve Güvenlik Politikası” başlıklı bu metinde, İnternet sitesi ziyaretçilerinin bilgi güvenliği hakkında bilgiler sunulmuştur.

İşbu internet sitesinin abonelik veya üyelik gerektirmeyen sayfalarını, kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, hizmetler ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ziyaret, üyelik oluşturma ya da iletişim kanallarının kullanılması yolu ile elde edilen kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde temin edilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz UAS TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ. tarafından korunmaktadır. Bilgilere izinsiz erişimi ve bilgilerin ifşa edilmesini engellemek ve verilerin doğru şekilde saklanarak uygun biçimde kullanılmasını sağlamak için UAS TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ. bütün makul güvenlik önemlerini alır. Söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece diğer kişilere verilmeyecektir. Ayrıntılı bilgi için “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metni”ni inceleyebilirsiniz.

https://www.uasteknoloji.com/ tarafından bilgisayarınızla ilgili donanımsal veya yazılımsal özellikler otomatik olarak toplanabilir. Bu özellikler IP adresiniz, tarayıcı türü, alan adları ve web sitesine erişim zamanları ve referans siteler gibi değerler olabilir. Bu bilgilerin toplanmasındaki amaç https://www.uasteknoloji.com/ sitesinin işleyişindeki verimliliği ve kaliteyi arttırmak, https://www.uasteknoloji.com/ sitesinin kullanımı ile ilgili genel istatistiksel veriler toplamaktır.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.

Kayıtlı kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez.

İşbu internet sitesinde, diğer internet sitelerine bağlantılar verilebilir. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer sitelerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

UAS TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ., bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.