Pazaryeri Entegrasyonları

Her kurumun kendi kimliği, kendi ürün yapısı ve kendi iş süreçleri vardır ve paket programlar sizi kendisine uydurmaya çalışır. e-Ticaret entegrasyonları iş süreçleri dikkate alınmadan yapıldığında büyük sorunlar çıkarır. Nexapp Erp bu konuda sizin iş süreçlerinize göre tüm entegrasyonları uyarlayarak kalıcı ve verimli çözüm sağlıyor. Üstelik iş süreçleriniz de günün koşullarına göre güncellenmiş oluyor.

Hepsiburada

Hepsiburada

Trendyol

Trendyol

n11

n11

Gitti Gidiyor

Gitti Gidiyor

Çicek Sepeti

Çicek Sepeti

Morhipo

Morhipo

İdeasoft

İdeasoft

Amazon

Amazon

Turkcell

Turkcell

Teknosa

Teknosa

Pazarama

Pazarama

PTT Avm

PTT Avm

T-SOFT

T-SOFT

Index A.Ş.

Index A.Ş.

Arena

Arena

Penta

Penta

UAS Teknoloji & Yazılım

Entegrasyon Çok Kolay !

Öncelikle ürünlerinizin uluslararası standartlarda veriler haline getirilmesini sağlıyor ve daha sonra bu ürünlerin istenilen pazaryerlerinde listelenmesi entegrasyonla otomatik gerçekleştiriliyor. Her pazar yerinin ürün kodu, resmi, fiyatı, stok adedi ya da özellikleri farklı olabilir hiç bir sorun yok biz yine de entegre ederiz. Ürün adediniz de ne olursa olsun gelişmiş altyapı ve veri yönetimi ile hiç bir sorun yaşamazsınız.

Tek Bir Ekrandan Yönetin

Anlık Stok Kontrol İmkanı

İade ve Değişim Kontrolü

Tek Ekranda Maliyet Kontrolü

UAS Teknoloji & Yazılım

Neden e-Ticaret Entegrasyonu ?

Her an her yerde ERP’de online olmanın keyfinden vazgeçemeyeceksiniz!
Online ortamda işletmenizin yönetimini gerçekleştirmeniz artık her şeyden önemli. Muhasebe kayıtları, stok programı ve personel veriminden ödeme planlarına kadar şirket içi ve dışı her aktiviteyi gerçekleştirebileceğiniz NEXAPP programına sahip olarak bütün yüklerinizden kurtulacaksınız. Klasik erp yazılım sistemlerinden farklı olarak en hızlı ve pratik iş yazılımı olan Nexapp ile internetin olduğu her yerde tüm şirket yönetim işlemlerinizi anında yapmanın rahatlığına kavuşacaksınız. Kolay kullanım sağlayacak grafik arayüzleri ve panelleri sayesinde kusursuz bir yazılıma sahip olacaksınız.

UAS Teknoloji & Yazılım

Nexapp ERP Ekran Görüntüleri