Yolunuzu Aydınlatan

Müşterilerimizin ERP ve yazılım ihtiyaçlarını Modüler Yapı sayesinde doğru ve Kesin olarak karşılıyoruz. Büyük firmalar için çözüm ortağı olan Nexapp’ın gelişmiş arayüzü sayesinde internet tabanlı tam verimli bir yazılıma sahip olacaksınız. Virüslerden etkilenmeyen sunucu sistemi ile güvenli veri depolamaya olanak tanıyan Nexapp gelişen firmaların ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılıyor. Siz de büyük bir şirketseniz büyük düşünün ve Nexapp’ın profesyonel yazılım programını hemen satın alın! Farkımız öncelikli olarak sizi düşünmemiz…

UAS Teknoloji & Yazılım

İhtiyacınız Olan ERP Çözümleri

Nexapp içerisinde yer alan ERP Modülleri sektörlerin çözüm kaynağı oluyor. Her biri farklı özelliğe sahip modüller sayesinde iş akışlarınız aksamadan, kendine özel sistemi sayesinde ilerliyor.Nexapp, farklı noktalarda işletme birimlerine sahip, çok sayıda personeli olan ve büyük veri oluşturan işletmelerin ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiş bir programdır.

UAS Teknoloji & Yazılım

Neden Nexapp ERP ?

Her an her yerde ERP’de online olmanın keyfinden vazgeçemeyeceksiniz!
Online ortamda işletmenizin yönetimini gerçekleştirmeniz artık her şeyden önemli. Muhasebe kayıtları, stok programı ve personel veriminden ödeme planlarına kadar şirket içi ve dışı her aktiviteyi gerçekleştirebileceğiniz NEXAPP programına sahip olarak bütün yüklerinizden kurtulacaksınız. Klasik erp yazılım sistemlerinden farklı olarak en hızlı ve pratik iş yazılımı olan Nexapp ile internetin olduğu her yerde tüm şirket yönetim işlemlerinizi anında yapmanın rahatlığına kavuşacaksınız. Kolay kullanım sağlayacak grafik arayüzleri ve panelleri sayesinde kusursuz bir yazılıma sahip olacaksınız.

UAS Teknoloji & Yazılım

Nexapp ERP Ekran Görüntüleri